Sadarbības projekti

Lai veicinātu bezdarba riskam pakļauto personu nepārtrauktu zināšanu un prasmju pilnveidošanu, paaugstinot to konkurētspēju darba tirgū, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros drīzumā uzsāks īstenot jaunu mācību pasākumu “Bezdarba riskam pakļauto personu apmācība (mūžizglītība)”. 📌 Vairāk info: skaties mazliet zemāk 👇
Mācību laiks

12.12.2022 - 30.06.2023

Norises vieta

ZOOM / klātiene

Vietu skaits

Brīvas vietas : 40

Sadarbībā ar Rīgas Domes Labklājības departamentu īstenot iepirkumu “Par tiesībām sniegt atbalsta pasākuma pasākumus projekta PROTI un DARI ietvaros” “PROTI UN DARI” projekta (Nr. 8.3.3.0/15/I/001) mērķa grupa ir jaunieši vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), kuri nemācās, nestrādā, neapgūst arodu un nav reģistrēti Nodarbinātības valsts aģentūrā kā bezdarbnieki.
Mācību laiks

02.04.2022 - 31.12.2023

Norises vieta

Attālināti / klātiene

Vietu skaits

Brīvas vietas : 23

Sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domes Labklājības pārvaldi tiek īstenoti “Valsts valodas mācību kursi Jūrmalas pilsētas pašvaldības iedzīvotājiem”.
Mācību laiks

21.09.2022 - 17.05.2023

Norises vieta

Attālināti, Zoom

Vietu skaits

Brīvas vietas : 0

Mūsu sadarbību projektu pieredze

Vairāku gadu garumā DIJA ir realizējusi vairākus projektus sadarbībā ar daudzām institūcijām:

Esi pirmais ceļā uz konkurētspējīgām zināšanām!

Pieraksties jaunumiem un saņem noderīgu informāciju par bezmaksas semināriem, meistarklasēm, jauniem kursiem, sadarbības projektiem un vilinošām atlaidēm!

Mēs nesūtām spamu un nepārdodam Tavus datus trešajām pusēm, kā arī jebkurā brīdī varēsi atrakstīties! Vairāk lasi privātuma politikā.