Par mums

Uzņēmuma vēsture
SIA „DIJA” tika dibināta 1992. gadā 24. jūlijā, tās dibinātāja un direktore ir Ina Rulle. Pirmsākumos SIA "DIJA" nodarbojās tikai ar pakalpojumu sniegšanu – darbā iekārtošanu Latvijā un ārzemēs. Strādājot šajā nozarē, tika analizēts darba tirgus, klientu vajadzības un uz esošās firmas bāzes, tika izveidots LR Izglītības un zinātnes ministrijas akreditēts mācību centrs.

Darbā iekārtošanas pakalpojumi no 2016.gada 1.jūlija vairs netiek sniegti.

SIA „DIJA” norisinās nepārtraukta attīstība, par to liecina arī 2011. gada pavasarī atklātās jaunās, modernās un mājīgās telpas Lāčplēša ielā 47-1, kurās tiek organizēti dažādi valodu kursi un sarunu klubiņi.

      

Mācību centrs

SIA „DIJA” Mācību centrs ir LR Izglītības un zinātnes ministrijā akreditēta mācību iestāde, kas piedāvā apgūt plašu profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmu klāstu Rīgā un citās Latvijas pilsētās, kā arī apmeklēt dažādus seminārus.
Mācību centra piedāvāto pakalpojumu kvalitātes rādītājs ir arī fakts, ka klienti pie mums atgriežas, lai turpinātu izglītoties, kā arī iesaka mūs citiem interesentiem (atsauksmes skatīt šeit).

Raksts par mūsu mācību centra izveidi: "Izjutu uz savas ādas - ko nozīmē būt bezdarbniekam"

DIJA Mācību centra pašnovērtējuma ziņojums

Kāpēc izvēlēties tieši mūsu uzņēmumu?

  • Uzņēmums atrodas Rīgas centrā – A.Čaka ielā 40-8, papildus telpas Lāčplēša ielā 47 - 1 un Dzelzavas ielā 74-204, Rīga.
  • Sadarbība ar ārzemju partneriem ir sekmīga jau vairāku gadu garumā
  • Licencēts, akreditēts mācību centrs ar plašu akreditētu mācību programmu klāstu, pēc kuru beigšanas tiek izsniegts valsts atzīts dokuments vai sertifikāts;
  • Mācības notiek patīkamā atmosfērā pie profesionāliem un pieredzējušiem pasniedzējiem, pielietojot dažāda veida apmācības metodes;
  • Mācības notiek gan Rīgā, gan citās Latvijas pilsētās;
  • Pēc teorijas noklausīšanās, izglītojamos arī nodrošinām ar prakses iespējām dažādos uzņēmumos Latvijā vai ārzemēs, kas bieži pārtop arī par darba vietu;
  • Realizējam ESF (Eiropas Sociālā Fonda) mācību projektus;
  • Elastīga un individuāla pieeja katram klientam;
  • Organizējam darba vidi, lai klientiem vienmēr būtu patīkami iegriezties pie mums.

SIA "DIJA" darbības mērķis – nodrošināt saviem klientiem kvalitatīvas un profesionālas sadarbības iespējas.

Gaidīsim jūs!
SIA "DIJA" kolektīvs