Latviešu valodas apguve SIF viktorīna

28.06.2017. mūsu "Latviešu valodas apguve" B1 līmeņa kursantus apciemoja Sabiedrības integrācijas fonds. Tika organizēta viktorīna par dažādiem latviešu valodas gramatikas jautājumiem. Jautrā atmosfērā ar svilpju palīdzību tika noteikti uzvarētāji, bet balvas saņēma visi dalībnieki. Tās bija patīkamas pārmaiņas ierastajā mācību ritmā.

Pirmā palīdzība un drošība bērniem

Pirmā palīdzība un drošība bērniem.
PRAKTISKAIS KURSS / darbs ar bērna un pieaugušo manekenu.

 

AUKLĪŠU grupu izlaidumi

Mūsu auklīšu grupu izlaidumi dažādām grupām, saņemot akreditētas profesionālās pilnveides apliecības. Apgūstamie profesionālās pilnveides izglītības programmas priekšmeti: bērnu aprūpe, higiēna, pirmā palīdzība; pedagoģijas, psiholoģijas un saskarsmes pamati; bērnu tiesības un mediācija.

Ieskats jauno telpu atklāšanas pasākumā un DIJA 21 gadu jubilejā (24.07.2013.)

2013.gadā tika veikta mācību centra A.Čaka iela 40-8 rekonstrukcija, t.sk. jumta pacelšana, kā rezultātā izglītojamajiem tiek piedāvātas vairāk un daudz modernākas mācību klases ar jaunu tehnisko bāzi, uzgaidāmā telpa ar balkonu, kafijas automātu, pieejams bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums. Tika izveidota jauna mācību virtuve, kurā izglītojamie var praktizēt ēdienu un konditorejas izstrādājumu gatavošanu.

Pavāru / konditoru kursi jaunizveidotajā mācību virtuvē

Mācību telpās ir izveidota jauna mācību virtuve, kurā izglītojamie veic praktiskās nodarbības ēdināšanas pakalpojumu programmu ietvaros. Mācību virtuve ir aprīkota ar tehnoloģiskajām iekārtām: 2 elektriskās plītis ar četrām sildvirsmām katra, cepeškrāsni, darba virsmu un izlietnes, ledusskapi. Ir pieejami programmas īstenošanai nepieciešamie darba instrumenti.

„Bezdarbnieku un darba meklētāju apmācība Latvijā ”

Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru mācību centrs sekmīgi realizē Eiropas Sociālo Fondu projektu „Bezdarbnieku un darba meklētāju apmācība Latvijā 2”, kur kursos var pieteikties gan bezdarbnieki, gan darba meklētāji, kuri saņēmuši Nodarbinātības valsts aģentūras  kuponu. Šos kursus organizē Rīgā un dažādās Latvijas pilsētās.

SIF (Sabiedrības integrācijas fonda) projekts - latviešu valodas apguve 2012.g./ 2013.g.

2012./2013.gadā Mācību centrs iesaistījās SIF (Sabiedrības integrācijas fonds) projektā,kas deva iespēju Rīgā un Latgalē (Daugavpilī, Krāslavā, Ludzā) pieaugušiem cilvēkiem mācīties, lai iegūtu vai uzlabotu latviešu valodas zināšanas. Kopumā kursos Rīgā - divās plūsmās mācījās 122 cilvēki. Labākajiem 80 izglītojamiem tika piedāvāts kārtot bez maksas valsts valodas prasmes pārbaudījumu Valsts izglītības satura centrā. Pārējie, kas vēlējās, pārbaudījumu kārtoja par saviem līdzekļiem. Daugavpilī, Krāslavā un Ludzā latviešu valodu mācījās 96 cilvēki.

DIJAI 20 gadi un norvēģu / zviedru valoda apliecību iznsiegšana!

Esam  lepni un gandarīti paziņot, ka DIJAI ir apritējuši 20 gadi kopš dibināšanas. Tieši šajā dienā vairākas grupas beidza arī savas apmācības un saņēma apliecības.  Liels paldies visiem mūsu izglītojamajiem un klientiem, ka esiet kopā ar mums! 

Apmācību projekts „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide”

2011. gadā esam iesaistījušies projektā „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide”, kura ietvaros izglītojās Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieki.

 

DIJA jauno telpu atklāšana Lāčplēša ielā 47-1

Esam lepni un gandarīti paziņot, ka DIJA līdzšinējām telpām A.Čaka ielā 40 ofiss 8 papildus esam atklājuši vēl jaunas un modernas telpas Lāčplēša ielā 47-1, kurās tiks organizēti dažādi valodu kursi. Rudenī jaunajās telpās darbu uzsāks angļu valodas un vācu valodas sarunu klubiņi. 

Bārmeņu / Viesmīļu kursi

Ļoti populāri mācību centrā ir bārmeņu/viesmīļu kursi, kuri norisinās speciāli izveidotā, modernā bāra klasē. Šajos kursos tiek apgūtas gan teorētiskās, gan praktiskās iemaņas, kuras pēc tam tiek nostiprinātas mācību centra nodrošinātā prakses vietā. Daudziem šīs prakses ir pārtapušas par patstāvīgām darba vietām.

Pavāru / Konditoru kursi

Vienu no pieprasītākajiem SIA „DIJA” Mācību centra kursiem ir pavāru un konditoru. Šajos kursos tiek apgūtas pamatiemaņas ēdienu un konditorijas izstrādājumu gatavošanā gan teorētiski, gan praktiski. Kursu noslēgumā kursanti savas zināšanas parāda, gatavojot garšīgus noslēguma darbus. „DIJA” saviem kursantiem nodrošina arī prakses vietas, kuras daudziem ir pārtapušas par patstāvīgām darba vietām.

Ieskats mācību stundu norisē un absolventi

SIA „DIJA” Mācību centra kursus katru gadu beidz un apliecības saņem vairāk kā 200 kursantu. Kursi norisinās labiekārtotās, mājīgās telpās. Gan mācību centra kolektīvs, gan pasniedzēji rūpējas par to, lai kursanti justos gaidīti, kursu tēmas būtu interesantas un praktiski noderīgas, kā arī, lai mācības norisinātos patīkamā atmosfērā. Kursu beidzēju atsauksmes un novērtējumu var lasīt mūsu mājas lapas sadaļā ATSAUKSMES.

Izstāde "Darbs un Karjera 2011"

2011. gadā mācību centrs "DIJA" piedalījās starptautiskajā izstādē "Darbs un Karjera 2011", kuras mērķis bija sniegt izstādes apmeklētājiem informāciju par darba un izglītības  iespējām Latvijā un ārpus tās.

Izstāde "Skola 2011"

2011. gadā mācību centra "DIJA" piedalīšanās izstādē "Skola 2011", kura norisinājās Ķīpsalā

 

Izstāde

Mācību centra "DIJA" piedalīšanās izstādē "Skola 2010", kura norisinājās Ķīpsalā.