Atsauksmes

26.07.2017.g. Norvēģu valoda

Liels paldies mācību centram DIJA par iespēju apgūt  norvēģu valodu. Par lieliski noorganizētu mācību procesu.Īpašs paldies mūsu pasniedzējai IEVAI! Ruta, Ainārs, Vera, Vladislavs, Igors, Anna,Tatjana, Liene.

Zviedru valoda (bez priekšzināšanām) 27.01.2017.

Paldies, ka varējām apgūt zviedru valodu pie Jums. Mums bija iespēja iepazīties ar brīnišķīgiem kursabiedriem. No sirds pateicamies mūsu pasniedzējam Ivaram. Paldies mācību centram “DIJA” par iegūtajām zināšanām!

Dace, Solvita, Jānis, Dana, Sandra

Norvēģu valoda (bez priekšzināšanām) 24.01.2017.

Hygelig a se deg! Paldies par mums veltīto laiku, uzmanību, rūpēm, pacietību un sirsnību mūsu pavisam neilgajā mācību periodā! Mēs jums novēlam augt un audzēt klāt studentu skaitu, kurus esat aplaimojuši ar bagātīgām zināšanām!

 

Iveta, Vladislavs, Ineta, Sandra, Vita, Svetlana, Marianna

Zviedru valoda (bez priekšzināšanām) 09.12.2016.

Vēlamies pateikties mācību centram “DIJA” par mājīgajām telpām un silto uzņemšanu! Īpaši sirsnīgs paldies fantastiskajai pasniedzējai Signei!

Gundega, Jūlija, Svetlana, Jeļena, Ieva

Norvēģu valoda (ar priekšzināšanām) 07.11.2016.

Liels paldies par iespēju mācīties norvēģu valodas nākamo līmeni. Esam patīkami pārsteigti un iepriecināti par jūsu atsaucību, pretimnākšanu un lielisko pasniedzēju! Tusen takk!                                              Edīte, Sandra, Aleksejs, Dace, Aija